MICHELIN WILD ENDURO FRONT 27,5X2.80 COMPETITION LINE KEVLAR GUM-X3D TS TLR - kevlar plášť 27,5"

 • 1 599 Kč
 • 1 999 Kč
 • skladem
  nejpozději 17. 04. u Vás
 • Wild Enduro Front GUM-X3D Competition Line je plášť ze závodní řady Wild s kevlarovou patkou. Je to pevný, robustní a široký plášť pro disciplíny enduro a DH. Samozřejmě v bezdušovém provedení.

  Je navržen pro použití na přední kolo. Nabízí nekompromisní přilnavost díky kombinaci tří směsí. Díky špičkovým technologiím je to plášť pro všechny, co požadují výkonný, stabilní plášť s vysokou životností a ochranou proti defektu. Určen na tratě se sjezdovými úseky na měkkém a smíšeném terénu.

  VYŠŠÍ RYCHLOST
  Díky vzorku běhounu, který je specificky navržený pro přední kolo. Design bloků poskytuje větší progresivitu jízdy, univerzálnost pro různé terény a maximální přilnavost pri brždění.

  LEPŠÍ GRIP
  Díky nové generaci gumové směsi GUM-X3D s nižší tuhostí je směrování gumy více pod kontrolou a plášť disponuje excelentní univerzálnosti pro různé terény v létě či zimě.

  LEPŠÍ ODOLNOST
  Díky odolnému a lehkému opletu Gravity Shield s hustotou vlákna 3x60 TPI a zesílení s velkou hustotou vlákna, který je specificky navržený pro Enduro.

  Plášť byl spolu vyvíjený a ověřený nejlepšími jezdci z EWS. Vhodný i pro celoodpružené E-biky.

  Specifikace:
  Rozměr v palcích: 27,5x2,80"
  ETRTO: 71-584
  Směs: Gum-X3D
  Technologie: Tubeless Ready, Gravity Shield, Gum-X2D
  Reflexní pruh: Ne
  Doporučený tlak: 1,5-4 bar
  TPI: 3x60
  Provedení: bezdušové
  Hmotnost: 1090 g

  Objednejte si MICHELIN kevlar plášť 27,5", dnes se slevou 20% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: MICHELIN
  • kód: 00082194
  • barva : černá

 • Michelin (Manufacture Française des Pneumatiques Michelin, Compagnie Générale des Établissements Michelin) je francouzská společnost, která vyrábí pneumatiky, ale je známá rovněž vydáváním automap a průvodců nejlepších evropských restaurací. Nedílnou součástí loga firmy a maskotem je Michelin Man, tzv. Bibendum. Firmu založili 28. května 1889 bratři André a Édouard Michelin v Bruselu.

  Centrála firmy sídlí ve francouzském městě Clermont-Ferrand. Do roku 2005 byla společnost největším světovým výrobcem pneumatik, v následujícím roce byla předstižena konkurenční firmou Bridgestone. V současnosti má Michelin 69 závodů v 19 zemích s více než 124 000 zaměstnanci. Pro firmu pracuje v technologických centrech v Severní Americe, Evropě a Asii více než 4 000 výzkumných pracovníků. Ročně je vyrobeno okolo 190 milionů pneumatik.