RUDY PROJECT TRALYX + SLIM white/laser purple - Sportovní brýle

 • 4 479 Kč
 • 6 399 Kč
 • skladem
  nejpozději 24. 07. u Vás
 • Rudy Project Tralyx+ Slim přináší vylepšený design, který předstihl vývoj sportovních brýlí svojí bezkonkurenční lehkostí a věděcky promyšlenou ventilací.

  Brýle Tralyx+ Slim se zrodily, aby povýšily komfort a výkon na zcela novou úroveň. Potěší vás hlubší a širší čočkou, zatímco nové koncovky stranic lze plně nastavit a vylepšit tak pohodlí a zároveň zlepšit stabilitu na každém typu obličeje.

  1. NOVÁ GEOMETRIE OBJEKTIVU
   Nová geometrie čoček Tralyx+ Slim je navržena tak, aby maximalizovala pokrytí oblasti očí a pohodlí při všech sportovních aktivitách.
  2. POWER FLOW
   Inovativní systém PowerFlow obsahuje větrací otvory vědecky umístěné na koncích spánků, na předním podvozku a na čočkách, které zlepšují cirkulaci vzduchu a zároveň zajišťují maximální aerodynamickou účinnost, aniž by narušovaly vidění.
  3. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A KONCOVKY SPÁNKŮ
   Měkký nastavitelný nosní polštářek nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Nastavitelné koncovky zorníků zajišťují plně individuální přizpůsobení a dokonalé držení. Tyto koncovky jednoduše nastavíte jemným tlakem v libovolném směru.
  4. FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
   Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.
  • Rychlá výměna objektivů
  • Nastavitelný nosní nástavec bez skluzu
  • Nastavitelné zorníky bez skluzu
  • Ovladač ventilace
  • Úplné pohodlí při nošení
  • Ochrané pevné pouzdro ZDARMA

  Specifikace:

  Barva rámu: bílá lesklá
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická růžová 2LASER PURPLE
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 8-48 % 
  Rozměry: A-136 mm B-45 mm
  Stranice: 128 mm
  Hmotnost: 29 g
  Zakřivení: 7

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT TRALYX + SLIM white/laser purple

  TRALYX + SLIM white/laser purple
  TRALYX + SLIM white/laser purple
  TRALYX + SLIM white/laser purple
  TRALYX + SLIM white/laser purple
  TRALYX + SLIM white/laser purple
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.