BONTRAGER Přední kolo Bontrager AT550/DC20 27,5, kotouč, 36 děr, černá
W506971
Přední kolo
Expedice do týdne Doprava nejdříve 22. 5. u Vás
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
Přední kolo Bontrager AT550/DC20 27,5, kotouč, 36 děr, černá
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Praktické kolo, které nezruinuje banku.
  1. Originální náhradní kola Bontrager AT-550 27,5
  2. Volby s 5mm přední a 135x5mm zadní osou.
  3. Kompatibilita: 6šroubový kotouč ISO, Shimano/SRAM 8/9/10 rychlostí
  4. Jednostěnné ráfky Bontrager AT-550 bez oček
  5. Nezahrnuje rychloupínák, reflektor, pásek na ráfek, ventilek či návod k obsluze.
VelikostFront, Not applicableRear, Shimano HG 8/9/10-speed
FT/RR/PRPřední částZadní
Průměr27,5"27,5"
TypPlášťové provedeníPlášťové provedení
Cassette compatibilityNevztahuje seShimano HG 8/9/10 rychlostí
Náboj OLD100 mm135 mm
Model nábojeDC-20DC-22
Díry3636
Konec1414
Příčný řezZaoblenýZaoblený
Brake type6šroubový disk6šroubový disk
UchyceníRychlé uvolněníRychlé uvolnění
Typ uzamykatelného nipluMosazMosaz
VentilekSchraderSchrader
Hub engagement (rear)Nevztahuje se28
Rim width (inner)<20 mm<20 mm