LEDLENSER MH8 černá - dobíjecí LED čelovka

 • 1 881 Kč
 • 2 090 Kč
 • DNES AKCE. Pro extra slevu 10% zadejte v košíku slevový kód:

  OUTDOOR10

 • expedice do 3 dnů
  nejdříve 29. 05. u Vás
 • Inovovanou outdoorovou čelovku Ledlenser MH8 ocení všichni, kteří potřebují (nejen) uprostřed divočiny kvalitní světlo a zároveň musí občas splynout s přírodou.

  Čelovka disponuje odnímatelným tělem, tudíž jednoduchým pohybem odepnete svítilnu z čelenky a máte ruční baterku. Lithiový akumulátor lze dobíjet pohodlně přes magnetické připojení k USB kabelu. V případě nouze jej však můžete při delším pobytu v přírodě vyměnit za klasické tužkové baterie.

  Světelný výkon dosahuje od 20 až po 600 lm s dosvitem až na vzdálenost 200 metrů. Výdrž baterie závisí na volbě úsporného nebo konstantního módu, ale sahá až k hodnotě 60 hodin.

  Lovci a rybáři ocení možnost volby barvy světla mezi bílou, červenou, zelenou a modrou – bez nutnosti měnit filtry na čočce. Samozřejmostí je Advanced Focus System, Smart Light Technology, Rapid Focus i odolnost podle indexu IP54.

  Čelovka disponuje dvěma programy Energy Saving a Constant current. Návod na přepínání režimů mezi Energy Saving Mode a Constant Current Mode najdete ve videu.

  ENERGY SAVING PROGRAM

  Dosah světla: 200/ 180/ 120/ 40 m
  Světelný tok: 600/ 400/ 170/ 20 lm
  Doba svícení: 7/ 10/ 60 hod

  CONSTANT CURRENT MODE

  Dosah světla: 200/140/100/40 m
  Světelný tok: 600/220/120/20 lm
  Doba svícení: 3,5 / 8 / 40 hod

  Specifikace:

  Hmotnost: 139 g
  Kapacita baterie: 2.77 Wh
  Baterie: 1 x Li-ion
  Dobíjení: Ano
  LED: Xtreme LED, Multicolor light
  Certifikát odolnosti: IP54

  Součást balení: 1x Li-ion akumulátor, USB kabel

  Advanced Focus System
  Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.
  Mezinárodní patenty AFS:
  Patent-No. China: ZL 200680000752.1Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1Patent-No. USA: 7,461,960Patent-No. HongKong: 1108730
  Energy saving and constant current program
  U některých modelů svítilen Ledlenser je možné volit mezi dvěma režimy svícení: úsporným (Energy saving) a konstantním (Constant Current). Úsporný program se světelným výkonem pozvolna přizpůsobuje stavu baterie a světelný výkon svítidla pomalu klesá společně s energii v baterii. Tzn. světelný výkon padá nejprve na 50 %, následně po 25 minutách na 15 % a následně zcela zhasne. Svítidlo tak svítí déle se slabším výkonem. U konstantního programu svítí svítilna na plný výkon a na posledních 5 minut přepne na 60 % výkon, pak zhasne úplně.
  Přepínat mezi programy lze pomocí ovladače: osmkrát stisknout a následně 5 vteřin podržet.
  Přepnutí do Úsporného režimu Energetického režimu je signalizováno vysokou světelností a postupném ztlumení se. Po 3 vteřinách se úplně vypne.
  Přepnutí do Režimu konstantního proudu je signalizováno vysokou světelností a náhlém vypnutí po 3 vteřinách.
  Smart Light Technology
  Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“, neboli Chytrá světelná technologie. Zkratka SLT.
  Dual power
  Technologie Dual Power Source je velmi praktická funkce pro dlouhé cesty. Umožňuje jako zdroj energie využít buď originální dobíjecí akumulátor, nebo tužkové baterie. Svítilna automaticky rozpozná připojený zdroj a na základě jeho parametrů přizpůsobí výkon.
  100% ORIGINÁL
  Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení svítilen Ledlenser, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, společností MORIS design. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Ledlenser pouze od autorizovaných prodejců!

  Objednejte si LEDLENSER dobíjecí LED čelovka, dnes se slevou 10% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: LEDLENSER
  • kód: 502156
  • barva : černá

 • LEDLENSER MH8 černá

  MH8 černá
  MH8 černá
  MH8 černá
  MH8 černá
  MH8 černá
 • Prodáváme špičkové německé čelovky a ruční svítilny Ledlenser které jsou jsou velmi oblíbené u outdoorových nadšenců, extrémních sportovců. Doprava zdarma a 7 let záruka.