CHALLENGE STRADA BIANCA TLR Pro 700x45 černá/tan - plášť

 • 1 755 Kč
 • 1 950 Kč
 • expedice do 3 dnů
  nejdříve 18. 04. u Vás
 • Špičkový TLR bezdušový ručně vyráběný, lepený, robustní Gravel/CX plášť pro profesionální použití. Lepený běhoun na bázi přírodního kaučuku Smart Plus zaručuje nízký valivý odpor a výbornou adhezi.

  Tato pneumatika je vhodná na nerovné cesty, rozbité hlíny a většinu suchých šotolinových povrchů. Tato ručně vyráběná pneumatika TLR kombinuje pružný plášť SuperPoly s hustotou 260TPI a běhoun z přírodního kaučuku pro pohodlí na dlouhé vzdálenosti, jisté zatáčení a rychlé ovládání.

  Pneumatika obsahuje PPS2, kombinaci našeho systému ochrany proti propíchnutí pod běhounem a další vrstvy uvnitř pláště, která zvyšuje odolnost proti propíchnutí.

  1. THE PUNCTURE PROTECTION STRIP 2
   Pruh na ochranu proti propíchnutí je speciální tkanina umístěná mezi běhounem a pláštěm pneumatiky, která zvyšuje odolnost proti propíchnutí. Některé pneumatiky určené pro jízdu na nerovných cestách a štěrku mají mezi pláštěm a vnitřní duší další ochrannou vrstvu.
  2. SUPERPOLY CORAZZA ARMOR
   Specifický štěrkový plášť s dvojitou vrstvou SuperPoly pro větší odolnost a stabilitu.
  3. RUČNÍ VÝROBA
   Ručně vyráběné pneumatiky kombinují mnoho vlastností a vytvářejí nejpohodlnější pneumatiky s nízkým valivým odporem.

  Specifikace:

  Hmotnost: 550 g
  Nejlepší jízdní vlastnosti: 1,3 - 2,5 BAR
  Bezpečnostní limit: 400 kPa
  Rozměr: 700 x 45 mm
  TPI: 260

  TLR = Tubeless Ready
  Pláště Tubeless Ready (označené TLR) lze namontovat s duší nebo bez ní. Pláště TLR jsou určeny pro použití bezdušových plášťů pouze s těsnicí hmotou a jsou optimálně navrženy pro hookless ráfky a jsou kompatibilní s bezdušovými plášti při rozměrech 33 mm a více.
  Pláště Challenge by neměly být montovány na kola, která nesplňují normy ETRTO nebo ISO. Nevyhovující kola mohou proříznout plášť pláště nad patkou, což může mít za následek selhání pláště a možné vážné zranění jezdce.

  Objednejte si CHALLENGE plášť, dnes se slevou 10% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: CHALLENGE
  • kód: 566
  • barva : černá/tan

 • Challenge je mladá a dynamická rodinná značka, která vyvíjí a vyrábí ručně vyráběné pneumatiky pro výkonnostní cyklisty. Challenge ve své vlastní továrně používá přírodní kaučuk z nejlepších zdrojů v kombinaci s nejkvalitnějším hedvábím, bavlnou, polyesterem a latexem k ruční výrobě jedinečných pneumatik, které oceňují zkušení profesionálové i nadšenci různých úrovní.