RUDY PROJECT RYDON black stealth/black - Sportovní brýle

 • 3 639 Kč
 • 5 199 Kč
 • skladem
  nejpozději 24. 07. u Vás
 • Nadčasová ikona, která i nadále představuje přesvědčivou kombinaci výkonu, všestrannosti, pohodlí a stylu. Přetvořili jsme náš kultovní, oceňovaný designový kousek tak, aby vám umožnil nepřekonatelný výkon.

  Vyměnitelné čočky, nekonečné možnosti kombinací jednotlivých dílů a vlastního vzhledu brýlí, nové stranice a plně nastavitelný nosník: Rydon se může pochlubit zdokonalenými prvky a úžasnými detaily, díky kterým Vám brýle skvěle padnou.

  NASTAVITELNÉ NÁSTAVCE NA NOS A UŠI
  Měkký nastavitelný nosní nástavec nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Nastavitelné koncovky zorníků zajišťují plně individuální přizpůsobení a dokonalé držení. Tyto koncovky stačí jemným tlakem nastavit v libovolném směru.

  RYCHLÁ VÁMĚNA ČOČEK
  Konstrukce s technologií rychlé výměny, která umožňuje snadnou výměnu předepsaných čoček. Kompatibilní s různými tvary a velikostmi čoček, které vyhovují většině receptů.

  OPTICKÝ DOK RX
  Vyměnitelný estetický design s plnou obrubou, který funguje i při těch nejobtížnějších předpisech. Pomáhá snižovat hmotnost a tloušťku čoček a zároveň poskytuje krytí a odolnost.

  FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
  Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.

  Vlastnosti:

  • Vyměnitelné objektivy
  • Nastavitelné protiskluzové nosní polštářky
  • Plně nastavitelné protiskluzové zorníky
  • Optika RP D Centered
  • Bezpečnostní závěsy
  • Ochranné pevné pouzdro ZDARMA

  Specifikace:

  Barva rámu: matná černá
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 9-74 % 
  Rozměry: A-68 mm B-39,5 mm
  Stranice: 133 mm
  Hmotnost: 26 g
  DBL: 17
  Zakřivení: 8

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT RYDON black stealth/black

  RYDON black stealth/black
  RYDON black stealth/black
  RYDON black stealth/black
  RYDON black stealth/black
  RYDON black stealth/black
  RYDON black stealth/black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.