RUDY PROJECT PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black - Sportovní brýle

 • 2 659 Kč
 • 3 799 Kč
 • skladem
  nejpozději 23. 07. u Vás
 • Propulse je model brýlí speciálně navržený pro běh: díky své ultralehké tvarové geometrie poskytuje model Propulse perfektní a přirozenou kompresi bez jakéhokoli nepříjemného tlaku na hlavu.

  Výsledkem jsou velmi pohodlné a stabilní brýle s patentovanými Hi-Grip integrovanými koncovkami stranic, masivními ventilačními otvory rámu, čoček a stranice účinně zabraňující zamlžení.

  Extra široké čočky nabízejí zvýšenou ochranu zraku a minimalizují tak riziko slzení, zároveň nabízejí hluboké zorné pole.

  1. VYLEPŠENÝ REGULÁTOR VENTILACE
   Všechny běžecké čočky Rudy Project jsou vybaveny zcela novým ventilačním regulátorem, který zvyšuje ventilaci, minimalizuje riziko zamlžení a urychluje proces odpařování potu.
  2. SYSTÉM RYCHLÉ VÝMĚNY
   Vyměňte si čočky během chvilky! Systém rychlé výměny umožňuje vybrat si velikost a typ čoček, které vám lépe vyhovují. A zajišťuje dokonalou správu světla, protože můžete snadno nasadit nebo vyměnit čočky podle svých požadavků.
  3. ULTRALEHKÁ OBEPÍNAJÍCÍ GEOMETRIE
   Ovinovací tvar Propulse je navržen tak, aby dokonale a přirozeně seděl a zajišťoval stabilitu bez nepříjemného tlaku na hlavu. Konečným výsledkem je větší pohodlí a lepší stabilita.
  4. FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
   Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.
  • Speciální pro běh
  • Rychlá výměna objektivů
  • Nastavitelný nosní nástavec
  • Ovladač ventilace
  • Ochranné pevné pouzdro součástí

  Specifikace:

  Barva rámu: matná černá
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 9% - 74%
  Hmotnost: 26 g
  Rozměry: A-75 mm B-43 mm
  Stranice: 126 mm
  DBL: 11
  Zakřivení: 8

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black

  PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black
  PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black
  PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black
  PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black
  PROPULSE black/ImpactX Photochromic 2 Black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.