RUDY PROJECT MAGNUS black/black - Sportovní brýle

 • 3 919 Kč
 • 5 599 Kč
 • skladem
  nejpozději 23. 07. u Vás
 • Nadčasový, ikonický design Rudy Project, široký rám a velká nabídka verzí. Sportovní brýle Magnus představují nový model, poskytující nejlepší standardy výkonu sportovcům s větším obličejem a demonstrují průlomový pokrok v programu Rudy Project „RIDE TO ZERO“.

  Co to znamená? Rám brýlí Magnus je vyroben z udržitelného polyamidu Rilsan®, vyvinutého společností Arkema, Ten brýlím zajišťuje maximální trvanlivost, lehkost, flexibilitu a bezpochyby oceníte i odolnost proti nárazům.

  1. ŠIRŠÍ VÝKON
   Geometrie modelu Magnus je navržena tak, aby poskytovala nejlepší standard výkonu pro sportovce se širšími obličeji.
  2. VENTILAČNÍ SYSTÉM POWER FLOW
   Inovativní systém PowerFlow obsahuje větrací otvory vědecky umístěné na koncích spánků, na předním podvozku a na čočkách, které zlepšují cirkulaci vzduchu a zároveň zajišťují maximální aerodynamickou účinnost a neruší vidění.
  3. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A MĚKKÉ KONCOVKY SPÁNKŮ
   Měkký nastavitelný nosní polštářek nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Nastavitelné koncovky zorníků zajišťují plně individuální přizpůsobení a dokonalé držení. Tyto koncovky jednoduše nastavíte jemným tlakem v libovolném směru.
  4. RX-ABLE
   Magnus podporuje širokou škálu řešení pro předepisování, včetně zcela nové platformy Optical Dock 2, díky čemuž je tento model mimořádně všestranný a vhodný pro všechny sportovní disciplíny.
  5. RÁM RILSAN®
   Rilsan Clear® je vysoce výkonný udržitelný polymer na biologické bázi 100% obnovitelného původu, vyvinutý společností Arkema. Klíčovými vlastnostmi materiálu Rilsan Clear® jsou lehkost, chemická a únavová odolnost, pružnost a snadná zpracovatelnost, díky nimž je tento materiál mimořádně trvanlivý, odolný vůči nárazům a povětrnostním vlivům a dokonale vhodný pro sportovní využití.
  6. FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
   Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.
  • Materiál Rilsan
  • Rychlá výměna čoček
  • Nastavitelný protiskluzový nosník
  • Nastavitelné, protiskluzové zorníky
  • Větrací otvory
  • Úplné pohodlí při nošení
  • Ochranné pevné pouzdro ZDARMA

  Specifikace:

  Barva rámu: černá matná
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 9-74 % 
  Rozměry: A-75 mm B-46 mm
  Stranice: 131 mm
  Hmotnost: 29 g
  DBL: 11
  Zakřivení: 8

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT MAGNUS black/black

  MAGNUS black/black
  MAGNUS black/black
  MAGNUS black/black
  MAGNUS black/black
  MAGNUS black/black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.