TREK FM21/J20C Rim Brake 20" 28H QR Black
W575053
Přední kolo
Expedice do týdne Doprava nejdříve 21. 5. u Vás
Musíte vybrat barvu Vyberte variantu
FM21/J20C Rim Brake 20" 28H QR Black
Detailní popis
Specifikace
Výrobce
Nezahrnuje rychloupínák, reflektor, pásek na ráfek či návod k obsluze.
Velikost Front, Not applicable Rear, Shimano HG 8/9/10-speed
FT/RR/PR Přední část Zadní
Průměr 20" 20"
Typ Plášťové provedení Plášťové provedení
Cassette compatibility Nevztahuje se Shimano HG 8/9/10 rychlostí
Náboj OLD 100 mm 130 mm