RUDY PROJECT DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black - Sportovní brýle

 • 2 939 Kč
 • 4 199 Kč
 • skladem eshop
  nejpozději 26. 07. u Vás
 • Brýle Deltabeat kombinují výrazný, ostrý design, specifický pro Rudy Project, pokročilé technologie čoček a vynikající komfort nošení, díky rámu z materiálu Rilsan® - vysoce výkonného, udržitelného a maximálně biologického polyamidu od společnosti Arkema.

  Rudy Project Deltabeat vás dostanou svojí optickou ochranou i hlubokým obepnutím. Zároveň nabízejí vynikající geometrii úchopu hlavy, nastavitelné nosníky ErgoNose, pogumované stranice a promyšlený ventilační systém PowerFlow pro minimalizaci zamlžování.

  1. ULTRALEHKÁ OBEPÍNAJÍCÍ GEOMETRIE
   Tvar Deltabeat wraparound je navržen tak, aby dokonale a přirozeně seděl a zajišťoval stabilitu bez nepříjemného tlaku na hlavu. Konečným výsledkem je větší pohodlí a lepší stabilita.
  2. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A MĚKKÉ KONCOVKY SPÁNKŮ
   Měkký nastavitelný nosní polštářek nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Měkké koncovky zorníků zajišťují dokonalé držení.
  3. KOMPATIBILNÍ S OPTICKÝM DOKEM 2
   Deltabeat je kompatibilní s naší platformou Optical Dock 2. Díky novému bezešvému designu a širšímu tvaru kombinuje nové optické rozhraní Optical Dock 2 po celém obvodu styl s vynikající všestranností a jednoduchostí platformy Optical Dock. Optická dokovací stanice Optical Dock umožňuje použít jakýkoli materiál pro čočky na předpis, včetně "skladových" čoček. Boční ochrana a stabilita v případě nárazu zůstávají zachovány. Boční zorné pole je širší a rozsah předpisových čoček je neuvěřitelně široký.
  4. RÁMY RILSAN®
   Rilsan Clear® je vysoce výkonný udržitelný polymer na biologické bázi 100% obnovitelného původu, vyvinutý společností Arkema. Klíčovými vlastnostmi materiálu Rilsan Clear® jsou lehkost, chemická a únavová odolnost, pružnost a snadná zpracovatelnost, díky nimž je tento materiál mimořádně trvanlivý, odolný vůči nárazům a povětrnostním vlivům a dokonale vhodný pro sportovní využití.
  5. FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
   Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.
  • Rychlá výměna objektivů
  • Nastavitelný nosní nástavec
  • Ovladač ventilace
  • Úplné pohodlí při nošení
  • Ochranné pouzdro součástí

  Specifikace:

  Barva rámu: černá matná
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 9-74 % 
  Rozměry: A-69 mm B-51 mm
  Stranice: 131 mm
  DBL: 11
  Zakřivení: 8

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 30% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black

  DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black
  DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black
  DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black
  DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black
  DELTABEAT black/ImpactX Photochromic 2 Black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.