RUDY PROJECT DEFENDER písková matná / černá - Sportovní brýle

 • 5 359 Kč
 • 6 699 Kč
 • skladem
  nejpozději 23. 07. u Vás
 • Více než 30 let odkazu Rudy Project – to je inspirace pro model Defender. Defender v sobě spojuje původní závodní design s nejmodernější technologií a poskytuje tak atletům i sportovním nadšencům bezkonkurenční pohodlí.

  Model Defender je velmi komfortní a bezpečný, a to díky nastavitelnému nosníku a ohebným stranicím, ultra širokému zornému poli, ochranným a měkkým bezpečnostním vsadkám a mimořádnému větracímu systému Power Flow.

  1. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A KONCOVKY SPÁNKŮ
   Měkký nastavitelný nosní polštářek nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Nastavitelné koncovky zorníků zajišťují plně individuální přizpůsobení a dokonalé držení. Tyto koncovky jednoduše nastavíte jemným tlakem v libovolném směru.
  2. BUMPERS
   Nárazníky jsou barevné gumové vložky, které jsou koncipovány tak, aby maximalizovaly vaši bezpečnost v případě rozdrcení nebo nárazů. Navíc jsou Bumpers integrovány s ovladačem Vent Controller objektivu, aby se zabránilo zamlžování a zajistilo se dokonalé odvětrávání. Nárazníky jsou k dispozici v různých barvách, jaká lepší příležitost přizpůsobit si vlastní sluneční brýle!
  3. SYSTÉM RYCHLÉ VÝMĚNY
   Vyměňte si čočky během chvilky! Systém rychlé výměny umožňuje vybrat si velikost a typ čoček, které vám lépe vyhovují. A zajišťuje dokonalou správu světla, protože můžete snadno nasadit nebo vyměnit čočky podle svých požadavků.
  4. FOTOCHROMATICKÉ ČOČKY IMPACTX®
   Čočky ImpactX® jsou fotochromatické. To znamená, že během několika sekund ztmavnou z nízké propustnosti světla na vysokou a z původního čirého stavu dosáhnou vlastní barvy. Zvyšují kontrast, zlepšují zrakovou ostrost a hloubkové vnímání. Čočky ImpactX® jsou o 16 % lehčí než CR-39 a o 10 % lehčí než polykarbonát; mají nižší vnitřní pnutí a chromatický rozptyl než polykarbonát, což má za následek ostřejší obraz, vyšší rozlišení, snížení "duhovosti" a větší zrakový komfort.
  • Vyměnitelné objektivy
  • Nastavitelné protiskluzové nosní polštářky
  • Plně nastavitelné protiskluzové zorníky
  • Přizpůsobivé koncovky chráničů
  • Vyměnitelné nárazníky čoček
  • Extrémní ventilace Powerflow
  • Bezpečnostní závěsy

  Specifikace:

  Barva rámu: písková matná / černá
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: fotochromatická černá 2LASER BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 13-62 % 
  Rozměry: A-141 mm B-44 mm
  Stranice: 118 mm
  Hmotnost: 28 g
  DBL: 16
  Zakřivení: 7

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 20% a dopravou zdarma.


 • RUDY PROJECT DEFENDER písková matná / černá

  DEFENDER písková matná / černá
  DEFENDER písková matná / černá
  DEFENDER písková matná / černá
  DEFENDER písková matná / černá
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.