WOLF TOOTH COMPRESSION PLUG černá - rozpěrný ježek s krytkou

 • 747 Kč
 • 830 Kč
 • expedice do 3 dnů
  nejdříve 25. 07. u Vás
 • Víčko hlavového složení s 5mm podložkou v jednom. V balení společně s rozpěrným ježkem pro karbonové sloupky vidlic. Ideální volba na tvou silnici, či gravel. Víčko má čistý a jednoduchý vzhled bez ostrých hran. K čemu je to dobré? Důvodů je víc. Je to ideální na karbonové sloupky vidlic, které vyžadují přesah sloupku nad představec.

  Máte delší sloupek vidlice a tím pádem více prostoru pro případné změny posedu ať pro sebe nebo pozdější prodej kola jinému jezdci. Precizní zpracování, barevná nabídka a kvalitní materiál made in USA je wolftooth mantra...

  Specifikace:
  Hmotnost (víčko + šroub+ježek): 38 g
  Materiál: 6061-T6 aluminum
  Výška ježka: 28mm
  Doporučený moment pro šroub: 2-3 Nm s trochou vazelíny

  Objednejte si WOLF TOOTH rozpěrný ježek s krytkou, dnes se slevou 10%


 • Americká společnost, se sídlem a výrobou v Minnesotě, která se proslavila kvalitní výrobou doplňků a vychytávek na kola. Především jejich jednopřevodníky pokrývající většinu klik dostupných na trhu jsou spolu se svou bezproblémovostí, životností a zpracováním už pověstné.

  Wolf tooth však neustále přidává do svého portfolia další a další na trhu ojedinělé produkty, které jsou patentované a vyráběné ručně v USA. Tyto „univerzální“ díly navrhnuté samotnými jezdci slouží často i jako nadstavba k sériové nabídce velkých značek. Se zpracováním a důrazem na detail však posouvají měřítko kvality o laťku výš.