APIDURA Backcountry saddle pack (6l) - brašna pod sedlo

 • 3 321 Kč
 • 3 690 Kč
 • skladem
  nejpozději 17. 04. u Vás
 • The Backcountry Saddle Pack se hodí jak na několikadenní bikepacking trip, tak na uložení náhradního oblečení pro celodenní výlet. Brašnu jednoduše zajistíte za ližiny sedla a sedlovku pomocí třech strapů. Brašna je rolovací, lze tak regulovat velikost brašny dle potřeby. Promyšlené zavírání  společně s ultralehkým voděodolným materiálem zajistí stoprocentní ochranu před vodou a blátem a obsah brašny tak zůstane čistý a v suchu.

  Brašna je konstruována pro teleskopickou sedlovkou. Pokud ji budete využívat převážně na teleskopické sedlovce doporučujeme dokoupit adaptér Apidura Backcountry. Uchycení brašny je pak ještě stabilnější.

  The Backcountry Saddle Pack je podsedlová brašna na horská kola určená na převoz lehčího objemného nákladu.
  Materiál:
  The Backcountry Saddle Pack je vyrobena z Dimension-Polyant VX21 - čtyřvrstvé laminované látky, původně vyvinuté pro námořní průmysl. Brašny jsou proto velmi odolné a plně vodotěsné. Materiál nabízí vše, co můžete pro off-road cyklistiku potřebovat: nepromokne, má velmi malou hmotnost, a je velmi pevný. Svařování švů namísto sešívání se postará o to, aby byla brašna kompletně vodotěsná.

  Specifikace:
  Typ: NEW Backcountry - lepené
  Použití: Podsedlové brašny
  Objem: 6l

  Objednejte si APIDURA brašna pod sedlo, dnes se slevou 10% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: APIDURA
  • kód: APIDURA_0001325
  • barva : černá

 • APIDURA Backcountry saddle pack (6l)

  Backcountry saddle pack (6l)
  Backcountry saddle pack (6l)
  Backcountry saddle pack (6l)
  Backcountry saddle pack (6l)
 • PRO CYKLISTY, OD CYKLISTŮ!

  Nezávislá rodinná firma cyklistů, tvůrců a řešitelů problémů, které spojuje společné poslání vytvářet co nejlepší technické produkty pro cyklisty, které pomáhají dobrodružným cyklistům lépe poznávat svět na kole.

  Apidura se zrodila z nutnosti; je průkopníkem ultralehkých balicích systémů bez nosičů, které nám pomáhají posunout lásku k cyklistice dál a umožňují jezdcům uvolnit jejich instinkt pro dobrodružství.

  "Jako oddaní cyklisté, kteří se věnují dobrodružství, navrhujeme s ohledem na naše kolegy a vytváříme produkty, které řeší skutečné potřeby a přinášejí novou hodnotu na scénu bikepackingu."

  "Vyrábět technické batohy, které vynikají v náročných podmínkách, znamená, že vše, co děláme, od způsobu navrhování našich výrobků až po strukturu našeho podnikání a způsoby, jakými podporujeme globální bikepackingovou komunitu, se řídí výrobky, postupy a filozofií Built to Last."