RUDY PROJECT STARDASH black/smoke black - Sportovní brýle

 • 3 279 Kč
 • 4 099 Kč
 • skladem
  nejpozději 17. 04. u Vás
 • STARDASH jsou víceúčelové funkční sluneční brýle, které chrání oči před sluncem a povětrnostními vlivy. To vše v nadčasovém stylu. Tento model váží pouhých 39 g a vyznačuje se nejen poutavým designem inspirovaným ikonickým vzhledem slzy, ale je obohacen o výkonné funkce, které zajišťují dokonalé pohodlí pro ty nejodvážnější průzkumníky i pro ty, kteří hledají elegantní styl.

  U tohoto modelu budou oči chráněny také díky odnímatelným bočním štítům, které jsou ideální pro ochranu nejen před nepříjemnými slunečními paprsky, které vás mohou zasáhnout z boku, ale také před všemi rušivými elementy, jako je vítr nebo prach, během horských túr nebo jízd na kole.

  Stardash se ukazují jako rozhodně pohodlné a především stabilní brýle. Plně nastavitelné nosníky a koncovky zorníků zaručují vysokou úroveň pohodlí a dávají všem průzkumníkům a sportovcům možnost zcela přizpůsobit jejich střih.

  1. VÍCEÚČELOVÁ FUNKCE
   STARDASH jsou víceúčelové funkční brýle, které chrání před nepříznivými vlivy počasí a mají styl. Je zkonstruován tak, aby splňoval specifické normy pro osvětlení kategorie 4, které jsou rozhodující pro dobrodružství ve vysokých nadmořských výškách, a to díky odnímatelným bočním štítům, které rovněž poskytují dodatečnou ochranu proti větru, prachu a sněhu.
  2. ČOČKY S VYSOKÝM KRYTÍM
   Tato účelová konstrukce zajistí dokonalý rozšířený rozsah vidění díky čočkám s vysokým krytím. Díky lehkému nadčasovému designu inspirovanému ikonickým vzhledem slzy zajistí brýle STARDASH dokonalé pohodlí a odvážný vzhled pro švihácký životní styl.
  3. RYCHLOVÝMĚNNÉ PERIFERNÍ ŠTÍTY
   Obvodové štíty jsou odnímatelné gumové vložky, které zvyšují ochranu před bočním světlem, zejména ve vysokohorském prostředí, a také před prachem a nečistotami, s nimiž se často setkáváme při jízdě na kolech v nezpevněném terénu a na štěrkových cestách.
  4. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A NÁUŠNÍKY
   Protiskluzový nastavitelný nánosník nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém umožňuje uživateli nastavit výšku a vzdálenost brýlí od obličeje. Protiskluzové nastavitelné nástavce na uši s gumovým povrchem poskytují další stupeň personalizace zajišťující dokonalé padnutí. Tyto koncovky jednoduše nastavíte jemným tlakem v libovolném směru.
  5. OPTICKÁ VLOŽKA RX
   Všestranná možnost předpisu, která funguje i se styly Shield a umožňuje neomezené možnosti přizpůsobení. Ideální pro nositele kontaktních čoček.
  • Vysoce ochranné čočky
  • Dokonalé a široké vidění.
  • Odnímatelné boční štíty
  • Systém větrání Power Flow
  • Rámeček z materiálu Rilsan® Clear
  • Odolnost vůči nárazu
  • Ochranné pouzdro součástí

  Specifikace:

  Barva rámu: černá matná
  Materiál čoček: Polykarbonát
  Barva čoček: šedá SMOKE BLACK
  Kategorie slunečního filtru: 2
  LTV: 11% 
  Rozměry: A-63 mm B-53 mm
  Stranice: 140 mm
  DBL: 14
  Zakřivení: 8

  Rilsan® Clear
  Vlastnostmi materiálu Rilsan® Clear jsou lehkost, pružnost a odolnost vůči nárazům a chemikáliím, díky čemuž je tento materiál ideální pro sportovní použití. Rilsan® Clear představuje zásadní vývoj na cestě společnosti Rudy Project k udržitelnosti, protože se jedná o materiál bez BPA s nejvyšším procentem rostlinného podílu na trhu.

  Objednejte si RUDY PROJECT Sportovní brýle, dnes se slevou 20% a dopravou zdarma.

  • Parametry produktu
  • Výrobce: RUDY PROJECT
  • kód: RPSP811006-0000
  • barva : černá

 • RUDY PROJECT STARDASH black/smoke black

  STARDASH black/smoke black
  STARDASH black/smoke black
  STARDASH black/smoke black
  STARDASH black/smoke black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.

související