RASCAL Rascal 24" 5rychlostní Flame - dětské jízdní kolo

 • 15 500 Kč
 • expedice do 3 dnů
  nejdříve 24. 07. u Vás
 • Dětské jízdní kolo Rascal 24 přichází rovnou ve čtyřech rychlostních provedeních. 3rychlostní varianta je určena pro jízdu v převážně rovinatém terénu a pro ty, jejichž rodiče uvítají bezúdržbový systém s řemenovým pohonem. Pěti a sedmirychlostní provedení je vhodné v případě, že se vaše dítě nevyhýbá ani kopcovitému terénu a vy se přitom nechcete zabývat mazáním klasického řetězu. Řetězovou variantu s 9rychlostní přehazovačkou ocení zejména více aktivní malí cyklisté.

  Všechny modely Rascal 24 staví na lehkém hliníkovém rámu s polotransparentní tónovací úpravou, jež je dostupná v pěti barevných provedeních. Vybírat můžete mezi čtyřmi různými osazeními. 3, 5 a 7rychlostní verze jsou osazeny řemenem, jehož výhodou je tichý provoz a bezúdržbovost. Novinkou je pak 9rychlostní varianta s přehazovačkou, kazetou a klasickým řetězem, která je vhodná pro jízdu ve více členitém profilu.

  Ve všech případech můžete vybírat z pěti luxusních barevných odstínů, na které jste u značky Rascal zvyklí.

  Dětské jízdní kolo Rascal 24 splňuje přísná bezpečnostní kritéria v rámci mezinárodní normy ISO 4210.

  1. KOLA RASCAL DODÁVÁME SLOŽENÁ
  2. DĚTSKÉ NASTAVITELNÉ BRZDOVÉ PÁKY
   Dětské lehké brzdové hliníkové páky s nastavitelným dohmatem jsou designovány na možnosti dětského úchopu.
  3. DĚTSKÁ ERGONOMIE
   Optimalizovaná ergonomie pro dětskou postavu je výsledkem našich dlouholetých zkušeností s potřebami dětí. Zkrácená celková délka rámu, snížený nástup a zvýšená řídítka dělají jízdu jistější a pro dítě pocitově přirozenější a bezpečnější.
  4. ŘEMEN MÍSTO ŘETĚZU
   Použití řemenu oproti řetězu má mnoho výhod. Je bezúdržbové a nepotřebuje mazat. Gumový řemen je bezpečnější než řetěz a ozubená kola. Je také lehčí a tišší.
  5. DESIGNOVÁNO V BRNĚ
   Navrženo a vyvíjeno v Brně ve spolupráci s předním prodejcem lehkých dětských kol a vyvinuto na základě pozorování prvních cyklokrůčků tisíců dětí na specializovaných prodejnách s dětskou cyklistikou.
  6. LEHKÝ ALU RÁM
   Váha 8,7 kg v kombinaci s optimálním dětským převodovým poměrem je klíčový parametr kola pro snadné naučení a jízdu dětí na kole.
  7. ÚZKÁ PŘEDNÍ VIDLICE
   Díky odlehčené zúžené přední vidlici s nábojem 75 mm se kolo ovládá do zatáček snadněji.

  Specifikace:

  Velikost zapletených kol 24"
  Výška dítěte 120-140 cm
  Vnitřní délka nohy 65 cm
  Rám Brushed AL6061, BSA 63mm
  Hlavové složení Integrated, 1, 1/8
  Vidlice Rascal, ALU
  Řídítka Rascal ALU, 31.8mm, 560mm
  Představec Rascal ALU, 31.8mm, 50mm
  Sedlovka Rascal ALU, 27.2mm
  Kliky Rascal BELT DRIVE, 152 mm
  Brzdy Tektro V-brakes
  Kazeta Gates
  Řazení 5sp Shimano Nexus
  Přehazovačka 5sp Shimano Nexus
  Zapletená kola Single wall ALU rim, AV valve, industrial bearings
  Pláště KENDA All Grip Light, 24x1.95"
  Pedály Rascal, industrial bearings
  Hmotnost 9,7 kg

  ZÁKLADNÍ ROZMĚRY KOLA RASCAL 24"

  • Parametry produktu
  • Výrobce: RASCAL
  • kód: 008406
  • barva : červená
  • dostupnost : externí sklad

 • RASCAL Rascal 24" 5rychlostní Flame

  Rascal 24" 5rychlostní Flame
  Rascal 24" 5rychlostní Flame
  Rascal 24" 5rychlostní Flame
 • Dětská kola Rascal Bikes volí cestu kvality. Nabízí ideální poměr sportovní a dětské geometrie s minimální váhou a jednoduchostí ovládání pro zažehnutí dětské lásky k cyklistice. Jejich hlavními atributy jsou nízká váha, pohon řemenem, prémiové materiály a prověřená snížená dětská ergonomie.

  Všechna kola Rascal se vyznačují specifickým technickým řešením, které využívá osazení řemenem namísto klasického řetězu. Jedná se o elegantní, praktické, bezúdržbové a bezpečné řešení, které dodává našim dětským kolům osobitý ráz a také určitě potěší každou technickou duši.

  Za zmínku stojí i unikátní povrchová úprava transparentním tónovacím lakem, který nechává vyniknout detaily a exkluzivitu precizně svařených broušených hliníkových rámů z vysokopevnostní lehké slitiny hliníku 6061. Toto lakování dodává kolům nezaměnitelný charakter ryzích materiálů. Každé kolo je díky ručnímu nanášení transparentního laku svým způsobem originál.