PEATYS X 50to01 (MK2) RASTA TUBELESS VALVES 42MM (PTV2-42-RAS-12) - ventilek

 • 703 Kč
 • 879 Kč
 • skladem
  nejpozději 17. 04. u Vás
 • Bezdušové ventilky MK2 jsou vyrobeny z prvotřídní lehké a vysoce odolné hliníkové slitiny 7075 a jsou plně kompatibilní s téměř všemi bezdušovými systémy od těch silničních, cyklokrosových a gravelových přes MTB až po enduro a DH.

  Jedinečné řešení vyústění ventilku ve tvaru X je univerzálním řešením pro všechny bezdušové systémy a všechny druhy vložek do pláště. Do kříže řešené kanálky umožňují průchod vzduchu a těsnícího tmelu i v případě, kdy vložka uvnitř pláště sedí přímo na ventilku. Váš bezdušový systém je tak zcela bezproblémový a plně funkční.

  Kuželovitý tvar těsnících gumiček a pojistné O-kroužky pod maticí ochrání vaše drahé ráfky před poškrábáním a zaručí dokonalé utěsnění systému. Naše ventilky jsou standardně vybaveny stylovou čepičkou s centrovacím klíčem pro standardní 3,4mm nipple a klíčem pro demontáž vnitřní části ventilku. Chytré a nenáročné řešení, jak mít další nářadí v případě potřeby hned po ruce.

  Ztratili jste těsnící O-kroužek, ohnul se vám vnitřní ventilek nebo je těsnící gumička již příliš opotřebovaná? Máme pro vás sadu Service Kit, díky které uděláte ze starého ventilku opět nový. Nebo si vyberte některý Accessory Kit a dolaďte si své ventilky dle svých vlastních barevných preferencí.

  Navrženo samotnými jezdci pro jezdce.
  Instrukce k montáži

  (1) Odstraňte čepičku ventilku, pojistnou matici a O-kroužek

  (2) Vložte ventilek skrz otvor v ráfku

  (3) Nasaďte těsnící O-kroužek zpět na ventilek

  (4) Našroubujte na ventilek pojistnou matici

  (5) Utáhněte pojistnou matici rukou

  (6) Našroubujte čepičku ventilku

  Objednejte si PEATYS ventilek, dnes se slevou 20%

  • Parametry produktu
  • Výrobce: PEATYS
  • kód: 00084867

 • Posláním společnosti Peaty je vyrábět vysoce výkonné produkty, které zkracují čas strávený nudnou prací, abychom všichni mohli trávit více času jízdou na kole!

  Usilovně pracujeme na tom, aby naše výrobky byly co nejpřívětivější pro uživatele a šetrné k životnímu prostředí, aniž by to bylo na úkor výkonu. To znamená, že navrhujeme a optimalizujeme vše od základního složení výrobku až po balení, logistiku a způsob, jakým bude výrobek po skončení své životnosti znovu použit nebo recyklován.