RUDY PROJECT CUTLINE mat black/black - Sportovní brýle

 • Hranatý tvarovaný design, široká čočka štítu, odnímatelné nárazníky a nejintuitivnější systém výměnných čoček dělají z brýlí Cutline vynikajícího nováčka v oblasti brýlí se štítem.

  Díky kombinaci zorníku bez obrouček s renomovanými technologiemi nejmodernějších brýlí Rudy Project byl Cutline navržen s jediným cílem: zvýšit váš výkon.

  1. BUMPERS
   Patentované odnímatelné nárazníky Cutline zvyšují bezpečnost jezdce tím, že zabraňují kontaktu nebo zranění mezi čočkou a obličejem. Cutline nabízí 4 různé konfigurace nárazníků, které splňují požadavky jezdců: možnost plně naložených 4 nárazníků, 2 spodní a horní nárazníky nebo možnost nosit sluneční brýle bez nárazníků. Nárazníky, zesilovače, nosníčky a koncovky chráničů Cutline jsou snadno vyměnitelné a nabízejí více možností přizpůsobení brýlí.
  2. SYSTÉM RYCHLÉ VÝMĚNY
   Výměna brýlových čoček nebyla nikdy rychlejší. Cutline je vybaven nejintuitivnějším systémem výměny čoček, který vám kdy umožnil vyměnit čočky bez potíží. Jednoduchým stiskem dvou bočních tlačítek uvolníte zorník od čočky. Je to tak snadné.
  3. NASTAVITELNÁ PODLOŽKA POD NOS A KONCOVKY SPÁNKŮ
   Měkký nastavitelný nosní polštářek nabízí výjimečné přizpůsobení jakémukoli tvaru obličeje. Tento systém také umožňuje nastavit výšku brýlí a jejich vzdálenost od obličeje, aby se zabránilo zamlžování. Nastavitelné koncovky zorníků zajišťují plně individuální přizpůsobení a dokonalé držení. Tyto koncovky jednoduše nastavíte jemným tlakem v libovolném směru.
  4. MAXIMÁLNÍ OCHRANA OČÍ
   Zorník Cutline bez obrouček je navržen tak, aby zajistil vynikající ochranu očí a zároveň rozšířil vaše zorné pole. Tvar čočky zajišťuje maximální viditelnost v jízdní pozici a chrání vaše oči před větrem, prachem a atmosférickými vlivy.
  5. ZLEPŠENÁ VENTILACE
   Pro urychlení odpařování tepla je Cutline vybaven patentovaným systémem Power Flow společnosti Rudy Project. Kombinace 4 větracích otvorů na čočkách a otvorů umístěných na spáncích a náraznících zlepšuje cirkulaci vzduchu, aby se zabránilo riziku zamlžení během aktivity.
  6. RX ABLE
   Cutline je vybaven optickou vložkou na předpis pro outdoorové nadšence s potřebou korekce, kteří chtějí využívat vynikajícího pohodlí a ochrany očí, kterou sportovní sluneční brýle Cutline poskytují.
  • Vyměnitelné objektivy
  • Nastavitelné protiskluzové nosní polštářky
  • Plně nastavitelné protiskluzové zorníky
  • Přizpůsobivé koncovky chráničů
  • Vyměnitelné nárazníky čoček
  • Extrémní ventilace Powerflow
  • Bezpečnostní závěsy
  • Ochrané pevné pouzdro ZDARMA

  Specifikace:

  Barva rámu: Matte Black
  Materiál čoček: ImpactX™
  Barva čoček: Photochromic 2 Black
  Kategorie slunečního filtru: 1-3
  LTV: 9-74 % 
  Rozměry: A-141 mm B-62 mm
  Stranice: 128 mm
  DBL: 16
  Zakřivení: 7


 • RUDY PROJECT CUTLINE mat black/black

  CUTLINE mat black/black
  CUTLINE mat black/black
  CUTLINE mat black/black
  CUTLINE mat black/black
  CUTLINE mat black/black
  CUTLINE mat black/black
 • Značka Rudy Project je celosvětovým výrobcem a distributorem špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub. Založil ji v roce 1985 v italském Trevisu Rudy Barbazza a od té doby se vyšvihla mezi nejuznávanější značky sportovních brýlí a helem na světě.

  Dnes se o rodinnou firmu starají synové Rudyho Barbazzy – Cristiano a Simone. Své výrobky prodávají ve více než 60 zemích světa a od roku 2008 i v České republice. 

  Soustředí se především na vývoj slunečních brýlí vhodných na cyklistiku, triatlon, motosporty, biatlon, běh na lyžích apod.